15.6 C
Pec
E shtunë, 13 Prill, 2024

Aksident mes autobusit dhe një veture në fshatin Gllarevë, tre të lënduar

Tre persona kanë mbetur të lënduar, si pasojë e një aksidenti mes një veture dhe një autobusi në fshatin Gllarevë, në rrugën Prishtinë-Pejë. Rastin ka konfirmuar zëdhënësi për rajonin e Pejës, Fadil Gashi.

“Një aksident trafiku ka ndodhur rreth orës 19:15 në fshatin Gllarevë në rrugën Prishtinë-Pejë. Tre persona kanë pësuar lëndime të lehta”, ka thënë Gashi

Sipas burimeve  autobusi i përfshirë në aksident ishte me tifozë që ishin duke ardhur në Prishtinë, për ndeshjen mes Pejës dhe Bashkimi në Superkupë./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...