16.7 C
Pec
E shtunë, 15 Qershor, 2024

Aksident mes dy motoçikletave dhe një veture në Prishtinë, nuk dihet për të lënduar

Një aksident mes dy motoçikletave dhe një veture raportohet të ketë ndodhur në rrugën “Fehmi Agani” në Prishtinë.

Ende nuk dihet, se a ka të lënduar si pasojë e këtij aksidenti. /Njeshi/

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...