31.3 C
Pec
E shtunë, 22 Qershor, 2024

Aksident mes dy veturave me targa të Kosovës në Milot

Dy automjete me targa të Kosovës janë aksidentuar të martën në Milot.

Aksidenti ka ndodhur afër urës së njohur të Zogut.

Gjatë këtij aksidenti kanë mbetur disa të lënduar dhe shihen edhe dëmet materiale./Njeshi/

 

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...