3.8 C
Pec
E enjte, 22 Shkurt, 2024

Aksident në Malishevë, një person në gjendje kome dhe shtatë të tjerë të lënduar

Si pasojë e një aksidenti mes dy automjeteve në Malishevë, kanë mbetur tetë të lënduar, njëri prej tyre në gjendje kome.

Rasti është në procedurë hetimore.

“Fsh. Mirushë, Malishevë  22.12.2023 – 00:50. Raportohet për një aksident trafiku në mes dy automjeteve. Përveç dëmeve materiale të shkaktuar lëndime trupore kanë pësuar tetë persona të cilët janë dërguar në QKUK për tretman të nevojshëm mjekësor, njëri prej tyre gjendet në gjendje kome. Rasti në procedurë hetimore”, njofton policia e Kosovës./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...