5.4 C
Pec
E enjte, 18 Prill, 2024

Aksident në mes tre automjetesh në Pejë

Një aksident trafiku ka ndodhur gjatë pasditës në afërsi të Stacionit të trenit Pejë, në të cilin janë përfshirë tre automjete.

Aksidenti ka kaluar pa lëndime serioze, ndërsa që Policia e Pejës i janë përgjigjur vendit të ngjarjes menjëherë.

Policia po zhvillon ekspertizën e ngjarjes se si ka ardhur deri tek aksidenti dhe më pastaj do të dalë me komunikatë.

Automjetet e markave ‘Golf4’, ‘Audi’ dhe ‘Mercedes’ janë përfshirë në aksidentin në fjalë dhe që të tre automjetet kanë pësuar dëme të konsiderusheme materiale. /Njeshi/

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...