29.4 C
Pec
E premte, 21 Qershor, 2024

Aksident në Mitrovicë, lëndohet një person

Një aksident trafiku në rrugën “Agim Ramadani” në Mitrovicë la të lënduar një person.

I njëjti është trajtuar në Spitalin e Mitrovicës e më pas është liruar.

Rastin e ka konfirmuar zëdhënësja e policisë, Fixhrije Pllana.

“Sot në rrugën “Agim Ramadani” rreth orës 11:20, ka ndodhur një aksident trafiku me lëndime, viktima është trajtuar në spitalin rajonal Mitrovicë dhe është liruar”, ka thënë Pllana./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...