5.9 C
Pec
E diel, 3 Mars, 2024

Aksident në Mitrovicë, një person goditet nga një motoçikletë

Një aksident trafiku ka ndodhur këtë mbrëmje në rrugën “Mbretëresha Teutë” në Mitrovicë, ku si pasojë është lënduar një motoçiklist dhe një këmbësor.

Lajmin për ‘RADIO 1’ e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës, për Rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti.

“Sonte, rreth orës 21:00, është raportuar për aksident trafiku i shkaktuar në rrugën ” Mbretëresha Teutë ” në Mitrovicë, në aksident  janë përfshirë një motoçikletë dhe një këmbësor, si pasoj e aksidentit këmbësori dhe motoçiksiti kanë pësuar lëndime”, ka thënë Zahiti./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...