20.7 C
Pec
E premte, 12 Gusht, 2022

Aksident në qendër të Pejës

Një aksident trafiku është rregjistruar pak para mesnatës në qendër të qytetit të Pejës.

Nga vlerësimet e para prej dëshmitarëve të rastit bëhet fjalë për dëme materiale të shkaktuara në mes të dy veturave, ndërsa nuk raportohet për të lënduar.

Policia është informuar për rastin. Aksidente të tilla në qendra urbane janë shtuar në numër këto ditë dhe kryesisht shkaktar i tyre rezulton të jet’ pakujdesia dhe mospërshtatja e shpejtësisë./Njeshi/

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...