27.1 C
Pec
E mërkurë, 12 Qershor, 2024

Aksident në Zvërnec, lëndohen dy maturantë

Një aksident me pasojë plagosjen e dy maturantëve në zonën e Zvërnecit, po festonin zilen e fundit.

Dy automjete ku po udhëtonin maturantët janë përplasur kokë më kokë. Mendohet se shkak i aksidentit ka qenë shpejtësia e lartë. Të aksidentuar kanë mbetur vetëm dy maturant një vajzë dhe një djalë.

Në vendin e ngjarjes ka mbërritur dhe policia dhe grupi hetimor për të zbardhur ngjarjen e plotë se si ka ndodhur aksidenti./Njeshi/
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...