8.9 C
Pec
E premte, 31 Mars, 2023

Aksident trafiku në Kijevë, të përfshira dy vetura (Foto)

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak çasteve, në Kijevë të Malishevës.

Në aksident shihet se janë përfshirë dy vetura ndërsa përveç dëmeve materiale ende nuk ka informacion për të lënduar.

Policia e trafikut, ka dalë në vendin e aksidentit dhe po merret me rastin.

Lajmi në përditësim. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...