14 C
Pec
E shtunë, 15 Qershor, 2024

Aksidenti te “Kafet e vogla” në Prishtinë, arrestohet shoferi i veturës që goditi dy motoçikleta

Ditën e djeshme ka ndodhur një aksident mes një veture dhe dy motoçikletave tek “Kafet e Vogla” në Prishtinë.

Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh ka dhënë detaje lidhur me këtë aksident të rënë ku ishin të përfshirë një veturë dhe dy motoçikleta.

Për pasojë, lëndime pësuan dy drejtuesit e motoçikletave.

Policia bërë të ditur se drejtuesi i veturës mashkull kosovar është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“Raportohet se ka ndodhur një aksident trafiku në mes të një veture dhe dy motoçikletave. Si pasojë, dy drejtuesit e motoçikletave meshkuj kosovarë kanë pësuar lëndime trupore dhe të njëjtit janë dërguar për tretman mjekësor në QKUK”, thuhet në raportin e policisë. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...