9.3 C
Pec
E premte, 1 Dhjetor, 2023

Aksidentohen katër vetura, lëndohen 14 persona

Në rrugën Prishtinë-Gjilan mbrëmjen e së martës se ka ndodhur një aksident trafiku mes katër veturave.

Policia njofton se si pasojë, 14 persona (7 femra dhe 7 meshkuj) kanë pësuar lëndime trupore dhe të njëjtit pas pranimit të tretmanit mjekësor janë liruar.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...