19.4 C
Pec
E martë, 16 Prill, 2024

Aksion i Doganës në Barnatoret e Pejës

Njësitet hetuese të Doganës së Kosovës kanë zbarkuar këtë pasdite në Pejë.

Burime të ‘RADIO 1’ marrin vesh se bëhet fjalë për një aksion të gjërë kontrolli mbi dokumentacionin dhe validitetin e barnave.

Ndryshe, muaj më parë, Kosova ishte cilësuar si njëri ndër vendet që rrezikohet nga barnat e falsifikuara./Njeshi&RADIO 1/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...