7 C
Pec
E mërkurë, 22 Mars, 2023

Aksion para repartit të Logopedisë: Këtu ka abuzues, shkarkojeni Iljasa Fazliun

Aktivistët e Qendrës për Informim dhe Përmirësim Social janë mbledhur para hyrjes së repartit të Logopedisë në ShSKUK për të kundërshtuar kthimin në punë të logopedit abuzues Iljasa Fazliut.

Përmes një aksioni aktivistët e shpallën hapësirën e repartit të Logopedisë si rrezik për fëmijët përderisa abuzuesit e tillë nuk largohen.

Sipas njoftimit të Qendrës për Informim dhe Përmirësim Social, ky aksion i ka penguar Fazliut, i cili ka fjalosur aktivistët dhe ka hequr pankartën nga hyrja e repartit, shkruan Insajderi.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...