21.9 C
Pec
E shtunë, 15 Qershor, 2024

Aktivitetet e sotme artistike, në kuadër të manifestimit “Flaka e Janarit 2023”

Vazhdojë edhe sot, aktivitetet artistike, në kuadër të manifestimit “Flaka e Janarit 2023”.

Në një njoftim për medie, janë për të dityra oraret e këtare aktiviteteve që janë shfaqja e një filmi dokumentar dhe një ekpozitë.

  • 17:00/ 18:00Në kuadër të manifestimit “Flaka e Janarit 2023”, mbahet Akademia e Flakës (ora 17:00) dhe shfaqet filmi dokumentar kushtuar heroit Xhevat Qerimi. (Teatri i Qytetit. Gjilan)

  • 19:00/ 20:00Në kuadër të Manifestimit “Flaka e Janarit 2023”, hapet Ekspozita Peneli i Flakës. (Galeria e Qytetit/ Muzeu i Qytetit, Gjilan) /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...