11.4 C
Pec
E martë, 3 Tetor, 2023

Aktiviteti tradicional i vjeljes së rrushit, organizohet sot nga Aleanca Kosovare e Bizneseve

Aleanca Kosovare e Bizneseve dhe Agrokosova Holding, organizojnë sot në Suharekë aktivitetin tradicional të vjeljes së rrushit.

Ky aktivitet fillon në orën 11:00, në Zonën Industriale në Shirokë.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...