15.2 C
Pec
E premte, 2 Qershor, 2023

Akullorja më e shtrenjtë në botë, një lugë kushton 1.9 milionë

Një sallon i famshëm akulloresh ka krijuar akullorën më të shtrenjtë të në botë dhe kushton 1.9 milionë për një lugë. Kjo akullore është menduar për njerëzit që duan të përjetojnë luks ekstrem dhe janë të gatshëm të paguajnë shumë para për të.

Akullorja është bërë duke përdorur përbërës shumë të veçantë si vanilje me shafran, thekon ari të ngrënshëm, tartuf dhe havjar. Shërbehet në një tas të veçantë të mbuluar me diamante, duke e bërë atë edhe më të zbukuruar dhe të shtrenjtë.

Edhe pse shumica prej nesh nuk mund të përballojnë një trajtim kaq të shtrenjtë, kjo lugë akulloreje na tregon se ka njerëz që janë të gatshëm të shpenzojnë shumë para për përvoja unike dhe ekstravagante./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...