15 C
Pec
E mërkurë, 22 Maj, 2024

Albumi i 12-të i Eminemit është shumë pranë publikimit

Albumi i 12-të i Eminemit po vjen së shpejti.Reperi 51-vjeçar njoftoi lajmin e madh përpara paraqitjes së tij në Draft NFL 2024 të enjten mbrëma.

Albumi do të quhet “The Death of Slim Shady”, dhe do të publikohet në verën e vitit 2024.

Ky është publikimi i parë i madh muzikor i Eminemit që nga dalja e papritur e albumit “Music to Be Murdered By” në janar të vitit 2020./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...