8.5 C
Pec
E enjte, 30 Nëntor, 2023

Alby telashe me dorë, Blerando i bën masazh (VIDEO)

Alby ka pasur shqetësime me dorën, e në ndihmë i erdhi Blerando.

Ai i bëri masazh dorës së saj, dhe e këshilloi që të mos merrte hapa për momentin.

Ndërsa Albyt dhimbjet nuk i’u ndalën, edhe pse Blerando i ofroi ndihmë.

Për të kuptuar më shumë, ndiqeni videon më poshtë.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...