3.2 C
Pec
E martë, 28 Nëntor, 2023

Aleksander Vuçiç nga Vlasotina thotë se rezultatet e bisedimeve do të jenë në favor të Serbisë

Presidenti serb Aleksandar Vucic tha sot se zgjidhja e problemeve, duke përfshirë Kosovën, është rezultati më i rëndësishëm.

“Dua që njerëzit jetojnë këtu, edhe ata që janë me origjinë nga Kosova, të ju them që të mos brengosen sepse rezultatet do të jenë në favor të Serbisë”, ka thënë Vucici .

Ai gjithashtu ka vizituar Bojnikun, dhe me këtë vizitë ai konsiderohet presidenti i parë që e vizitoi.

Vucic pritet që sot vizitone dhe Medvegjen

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...