6.8 C
Pec
E shtunë, 2 Mars, 2024

Ali Berisha dhe AAK e Pejës urojnë besimtarët, vizitojnë Don Lorenc Sopin

Me rastin e festës së Krishtlindjes katolike, kryetari i AAK-së në Pejë dhe ish-kryetar i kaj komune Ali Berisha me një delegacion partiak ka qëndruar për vizitën në Famullinë ‘Shën Katarina’ në Pejë, me çrast janë pritur nga kreu i saj Don Lorenc Sopi.

Lajmin për vizitën bashkë me urimin e ka postuar Berisha në faqen zyrtare në facebook.

Postimi i plotë:

‘Sot në festën e Krishtlindjeve në kishën Shën Katarina te Don Lorenc Sopi.

Urime Krishtlindja të gjithë shqiptarëve të besimit të krishterë kudo qe janë!’/Njeshi&RADIO 1/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...