3.8 C
Pec
E enjte, 22 Shkurt, 2024

Ali Berisha shtron darkën e fundvitit për strukturën drejtuese të degës së AAK-së në Pejë

Kryetari i partisë Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës në Pejë dhe ish-kryetar i kësaj komune Ali Berisha ka shtruar darkën e fundvitit për strukturën drejtuese të degës së këtij subjekti në Pejë.

Me disa fotografi nga darka solemne, Ali Berisha ka shkruar edhe disa fjalë domethënëse mbi përshkrimin e ngjarjes.

‘Falënderim, urim dhe zotim.’-thuhet mes tjerash në postim duke lënë kuptimin e një besëlidhje të strukturave për suksese e fitore që po e paralajmërojnë për zgjedhjet e ardhshme.

Postimi i plotë:

‘Një falënderim, urim dhe zotim.

Sonte në darkën përmbyllëse te vitit me strukturën udhëheqëse të Degës së Aleancës në Pejë.’-ka shkruar Ali Berisha./Njeshi&RADIO 1/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...