-0.4 C
Pec
E shtunë, 9 Dhjetor, 2023

Alivanoset një person tek Shtegu i Shëndetit, Emergjenca dhe Policia në vendngjarje (FOTO)

Një person, i gjinisë femërore, vajzë e moshës së re, është alivanosur tek Shtegu i Shëndetit në Pejë.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 13:30 minuta, ndërsaqë e njejta është vërjetur nga kalimtarët e rastit të cilët edhe e kanë lajmëruar Policinë dhe Emergjencën.

Me të pranuar informacionin ekipet policore dhe ato të Emergjencës së qytetit i janë përgjigjur rastit, raporton ‘RADIO 1’.

Vajza e alivanosur, është dërguar me urgjencë për trajtim në Spitalin e Përgjithshëm Rajonal të Pejës./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...