9.1 C
Pec
E hënë, 26 Shkurt, 2024

Allegri: Dybala, do të luaj në përballjen e sontme

Trajneri i Juventusit Max Allegri, ka konfirmuar së në përballjen e sontëme me Atletico Madridin, do të aktivizohet nga fillimi i ndeshjes edhe Paulo Dybala, i cili në disa përballje të fundit nuk prezentoj formën me të mirë, por trajneri i Juventusit, ka thënë se kjo ndeshje do ti ofroj mundësi shumë të mirë që ai të dëshmoj vlerat e veta.

Allegri, ka thënë se është i vetëdishëm për ballafaqimin e vështirë që i pret futbollistët e tij, por është shprehur optimist që Juventusi, sonte do të siguroj rezultat të favorshëm edhe për kundër faktit që përballë do të ketë një skuadër kompakte dhe shumë të papërshtatëshme.

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...