11.8 C
Pec
E mërkurë, 17 Prill, 2024

Altin Sulku 'Lulija'

Një këngë që do t’ju bëjë të kërceni! Altin Sulku sjell klipin “Lulija” Këngëtari i njohur dhë shumë i dashur për publikun shqiptar dhe jo vetëm, Altin Sulku, ka publikuar këngën e tij më të fundit.

Kënga me titull “Lulija” do të jetë padiskutim hit i kësaj vere, me ritmet e të cilës do të kërceni dhe do të këndoni pafund. Nën ritmet folk dhe me një klip të realizuar plot ngjyra, teksti i kushtohet një vajze me emrin Lulija e “cila i ka marrë zemrën këngëtarit” dhe me siguri do të rrëmbejë zemrat e publikut. Kompozimi i këngës është realizuar nga Mariglen Boja, ndërkohë që teksti është shkruar nga Endrit Mumajesi. /Njeshi/

https://www.youtube.com/watch?v=QpBhza4gjTY&fbclid=IwAR1t9T-cnFvQWTM7imOWHdbxD5Bn1DugWSvaI4muLmevOXcqDd72d4Pz-EU
]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...