8.5 C
Pec
E diel, 26 Mars, 2023

Alush Gashi, bashkë me Abdixhikun në Francë

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhiku po qëndron për vizitë në Francë. Ai sot zhvilloi takime në Pallatin Elysee, Ministrinë e Jashtme dhe Senatin francez, ku u takua me këshilltaren e presidentit francez, Isabelle Dumont, me Sylvain Guiaugue, zëvendësdrejtor për Evropën Kontinentale dhe me senatoren Seantrice Laure Darcos.

Por së bashku me Abdixhikun në Francë po qëndron dhe anëtari i Këshillit drejtues të LDK-së Alush Gashi. Gashi është parë në fotografi së bashku me Abdixhikun, gjatë takimeve që i kanë zhvilluar në Francë./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...