20.5 C
Pec
E martë, 6 Qershor, 2023

“Amanet” – video projekti më i ri muzikor nga Nora Istrefi (VIDEO)

Këngëtarja kosovare Nora Istrefi e ka publikuar video projektin e saj më të ri muzikor, të titulluar “Amanet”.

Kënga e re e Norës i takon zhanrit të baladave, derisa atë e ka shkruar Ghulo, teksa për muzikën janë përkujdesur Nurteel dhe Kushtrim Kelani.

Ashtu si përherë, Nora i ka kushtuar goxha vëmendje video klipit, derisa në skenat e tij është shfaqur me plot stil dhe kësaj radhe, me një dozë më të lehtë të ekspozimit të formave të saja të lakmueshme trupore./Njeshi/

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...