9.1 C
Pec
E premte, 23 Shkurt, 2024

Ambasada amerikane: Ju urojmë një vit të lumtur, të shëndetshëm dhe të begatë Ambasada amerikane: Ju urojmë një vit të lumtur, të shëndetshëm dhe të begatë

Ambasada amerikane në Kosovë, ka uruar të gjithë qytetarët për një vit të lumtur dhe të begatë.

“Ju urojmë një 2024 të lumtur, të shëndetshëm dhe të begatë!”, ka shkruar ambasada amerikane në rrjetin social Facebook./Njeshi/

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...