4.2 C
Pec
E enjte, 7 Dhjetor, 2023

Ambasada e Italisë u shpreh ngushëllime familjarëve dhe miqve të dy viktimave në Pejë

Ambasada e Italisë në Prishtinë u ka shprehur ngushëllime familjarëve dhe miqve të dy të vdekurve në Pejë.

Në shkrimin e tyre thuhet Peja është një qytete që ka lidhje të veçantë me Italinë dhe italianët.

“Në emër të Ambasadës u shprehim ngushëllimet tona më të thella familjeve dhe miqve të dy personave që humbën jetën në Pejë, qytet që ka një lidhje të veçantë me Italinë dhe italianët. Mendimet tona janë me të gjithë ata që janë prekur nga përmbytjet”, thuhet në njoftimin e tyre./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...