34.1 C
Pec
E diel, 14 Korrik, 2024

Ambasada e ShBA-së në Tiranë bën tifo për Shqipërinë

Shqipëria sonte do ta luajë ndeshjen e parë në Euro 2024, ku përballë do ta ketë Italinë.

Në ditën e ndeshjes, Ambasada e ShBA-së në Tiranë i ka uruar suksese Kombëtare Shqiptare të Futbollit.

“Suksese Kombëtares Shqiptare të Futbollit në Euro 2024! Miqtë tuaj në Ambasadën e SHBA në Tiranë ju mbështesin sonte! Forca Shqipëria”, shkroi ambasada.

Ndeshja në mes Italisë dhe Shqipërisë do të luhet nga ora 21:00 në Signal Iduna Park dhe do të transmetohet ekskluzivisht në Klan Kosova dhe Artmotion. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...