14 C
Pec
E shtunë, 15 Qershor, 2024

Ambasadori Malaj jep detaje për mbrëmjen e veçantë që do të mbahet në sheshin e Prishtinës më 29 maj

Ambasadori i Shqipërisë në Kosovë, Petrit Malaj, informon se me 29 maj nga ora 19:30 në sheshin “Zahir Pajaziti” në Prishtinë, do të organizohet mbrëmja e veçantë në të cilën Orkestra Frymore e Forcave të Armatosura të Republikës së Shqipërisë sjell koncertin “Melodia e Lirisë” me shije muzikore kombëtare e ndërkombëtare.

Ambasadori fton audiencën që të marrin pjesë në këtë ngjarje për të cilën thotë se “do ndjeni ritme të gjalla, melodi të mrekullueshme dhe emocione të forta!”./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...