6.2 C
Pec
E premte, 31 Mars, 2023

Ambasadorja Kim në shëtitje me Begaj: Nder të bisedojmë në këtë ditë pranvere në Tiranë!

Ambasadorja amerikane në Shqipëri, Yuri Kim sot ka dalur në shëtitje me presidentin e Shqipërisë, Bajram Begaj afër Liqenit Artificial të Tiranës, shkruan Klankosova.tv.

Kim ka postuar një foto me Begaj në Twitter dhe ka shkruar: “Gjithmonë nder të kaloj kohë me presidentin Bajram Begaj, posaçërisht të ecim dhe bisedojmë së bashku në këtë ditë të bukur pranvere në Tiranë”.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...