16 C
Pec
E diel, 19 Maj, 2024

Analisti Raci po qëndron në SHBA, takon nivele të larta të politik-bërjes amerikane

Analisti i njohur politik Gazmir Raci ka ndarë me publikun përmes rrjetit social “Facebook” lajmin se po qëndron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Në kuadër të vizitave dhe takimeve të shumta, Raci ka zhvilluar një sërë takimesh me të lartë zyrtarë amerikanë.

Në mesin e këtyre takimeve Raci ka publikuar një fotografi bashkë me senatorët Ted Cruz nga Teksasi dhe Tim Scott nga Karolina e Jugut./Njeshi&RADIO 1/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...