8.7 C
Pec
E diel, 25 Shkurt, 2024

Ancelotti flet për të ardhmen e tij

Carlo Ancelotti është pyetur përsëri nga mediet për të ardhmen e tij.

“Ndjehem shumë rehat në Madrid. Në të ardhmen pastaj, çkado që do të ndodhë, do të ndodhë. Nuk jam duke u ngutur, jam shumë i lumtur këtu.”, tha Ancelotti për “DSports”.

Trajneri italian po vazhdon të mos japë detaje lidhur me udhëheqjen e Real Madrid dhe Brazil për vitin e ardhshëm./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...