4.6 C
Pec
E premte, 2 Dhjetor, 2022

‘Anibar’ hapë thirrje për animatorë

Akademia e Animacionit Anibar hap thirrjen për aplikim për gjeneratën e gjashtë të animatorëve në Pejë!

Programi i Akademisë së Animacionit Anibar është me fokus në animacionin narativë 2D duke përfshirë: Principet e animacionit, Dizajn të karaktereve e skenave, Zhvillim të storieve e storyboard-ave, Regji, Montazhë dhe Editim të Zërit.

Për të qenë pjesë e Akademisë duhet të dërgoni një tregim me 5 apo më shumë vizatime dhe portfolion tuaj në [email protected] si dhe të plotësoni formën në link./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...