21.9 C
Pec
E shtunë, 15 Qershor, 2024

Anneli Andersen publikon listën e Kosovës për ndeshjet kualifikuese për Euro 2025

Përzgjedhësja e Përfaqësueses së Kosovës, Anneli Andersen, e ka publikuar listën e Dardaneve, të cilat janë përzgjedhur për dy ndeshjet e dyta të ciklit kualifikues për Kampionatin Evropian 2025.

Dardanet ndeshjen e parë do ta zhvillojnë kundër Kroacisë, në stadiumin “Zahir Pajaziti” në Podujevë, më 31 maj.

Ndeshjen e dytë Dardanet do ta zhvillojnë në stadiumin “Branko Cavlovic-Cavlek” në Karlovac, më 6 qershor, kundër Kroacisë.

Në listën e Andersen nuk ka befasi, pasi janë ftuar të gjitha futbollistët më të mira dhe më në formë nga Kosova dhe jashtë vendit.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...