12.9 C
Pec
E diel, 14 Prill, 2024

Apple do të organizoj një ngjarje të re lansimi më 25 mars

Në një raport të ri nga Bloomberg, thuhet se Apple me të vërtetë do të organizoj një ngjarje këtë vit, por kësaj radhe kjo mund të jetë një ngjarje paksa e ndryshme, pasi do të jetë mjaft e mbushur me persona të famshëm.

Sipas raportit, Apple do të organizojë një ngjarje më 25 mars, ku mund të shohim elitat e Hollivudit si Jennifer Aniston, Reese Witherspoon, Jennifer Garner dhe regjisorin JJ Abrams.

Me sa duket, kjo ngjarje do të jetë vendi ku Apple do të nisë zyrtarisht shërbimin e tyre për video dhe abonimin e lajmeve.

Nuk ka detaje nëse ngjarja mund të shohë freskimin e modelit  iMac të Apple, ose nëse Apple do të njoftojë produkte të reja si AirPod e dytë ose AirPower. 


]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...