10.3 C
Pec
E hënë, 26 Shkurt, 2024

Araujo, objektivi kryesor i Bayernit

Ronald Araújo është objektivi absolut i transferimit për Bayern Munich në dimër ose verë.

Kishte një telefonatë mes Tuchel, Freund dhe Araújo dje, raporton gazetari gjerman, Florian Plettenberg.

Tuchel ia bëri të qartë se e kërkon urgjentisht, pa marrë parasysh koston.

Bayern është gati të paguajë një shumë masive transferimi për mbrojtësin.

Tani i takon lojtarit të vendosë./Njeshi

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...