20.2 C
Pec
E shtunë, 19 Qershor, 2021

Arbenita rikthehet tepër tërheqëse në fotot pas lindjes

Ajo nuk ka shumë javë që është bërë nënë

Por, modelja Arbenita Ismaili duket se ka kthyer tërësisht format e saj.

Kështu së paku në disa fotografi që ajo ka postuar në Instagram e ku duket se bukuroshja shqiptare ka kthyer tërësisht format dhe është gati për karrierën e modelës përsëri.

Kujtojmë se Arbenita është martuar me reperin Fero e të cilët tani janë prindër të një vajzë të cilën e kanë quajtur Nina./Njeshi/

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...