10.3 C
Pec
E hënë, 26 Shkurt, 2024

Ariana Grande publikon albumin dhe klipin e ri

Ariana Grande rreth 6 muaj më parë publikoi albumin “Sweetener” që rrëmbeu zemrat e fansave në të gjithë botën. Ky album i dedikohej viktimave të sulmit terrorist që ndodhi në koncertin e saj në Manchester.

Këngëtarja sot suprizoi edhe një herë fansat e saj duke lançuar një tjetër album, të titulluar si kënga e saj “Thank you, next”.Ariana sot ka publikuar edhe klipin e këngës “break up with your girlfriend, i’m bored”, i cili ka grumbulluar miliona klikime,duke arritur në Youtube Nr.1 Trending.

https://www.youtube.com/watch?v=LH4Y1ZUUx2g
https://open.spotify.com/album/6sUzNE1SPNLBXBCZs3PIAO
]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...