9 C
Pec
E premte, 7 Maj, 2021

Ariana Grande tregon vokalin dhe aftësitë jashtëzakonshme në këngën “Positions”

Përherë artistët në mbarë botën pasa syve të publikun tregojnë produktin final të një prodhimtarie muzikore.

Por, krijuesja Ariana Grande ka vendosur që të bëjë diçka më shumë, duke e ndarë kështu me fansat e saj.

27-vjeçarja ka publikuar një dokumentar në cilin shihet vokali dhe aftësia e saj e jashtëzakonshme për të prodhuar muzikë.

Dukë qëndruar në një studio, Ariana ka treguar procedurën se si një këngë realizohet, duke filluar që nga melodia, teksti e deri tek ‘back vocals’.

Fansat pasi shikuan videon e publikuar nga artistja mbetën të shokuar, për shkak të talentit të padiskutueshëm të artistes.

“Fakti që trupi i saj është në gjendje të krijojë KËTË, është e pabesueshme”, thuhet në një koment.

“Positions” ndër të tjera është lansuar pesë muaj më parë, duke grumbulluar në YouTube mbi 200 milionë klikime. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...