20.7 C
Pec
E premte, 12 Gusht, 2022

Ariu i vogël ngjitet shkëmbinjve sikur një alpinist

Videoja e një ariu të vogël që ngjitej shkëmbinjve në kanjonin e liqenit Piva, është bërë hit në rrjetet sociale.

Duket se ishte mungesa e mjaltit që e detyroi të rikthehet nga kishte ardhur – e rruga më e shkurtër ishin shkëmbinjtë pranë veturave që kalonin.

Ky ari nuk u rrëzua – madje arriti në destinacion dhe me një lloj “krenarie” u kthye nga të gjithë kalimtarët që e shikonin, dhe më pas u fut thellë në pyll.

Videoja në Twitter ka marrë vëmendje të madhe, madje edhe shumë pëlqime e shikime.

Se për çfarë bëhet fjalë shikoni videon e publikuar më poshtë, ku shihet ariu i vogël duke u ngjitur shkëmbinjve “sikur të ishte një alpinist i vërtetë”. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...