27.8 C
Pec
E enjte, 25 Korrik, 2024

Arrestohet 15-vjeçari në Hajvali, sulmoi fizikisht motrën

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një 15-vjeçar për shkak të sulmit ndaj motrës së tij.

Rasti ka ndodhur të martën në Hajvali të Prishtinës, në ora 16:00.

Në raport thuhet se viktima ka pranuar tretman mjekësor.

I dyshuari pas intervistimit dhe kontrollit te psikiatri me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje për 24 orë. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...