9.1 C
Pec
E shtunë, 24 Shkurt, 2024

Arrestohet 25 vjeçari në Pejë – kishte goditur qëllimisht me veturë punëtorin e një pompe të derivateve

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arritur të arrestojë personin i dyshuar, i cili mbrëmë kishte goditur qëllimisht me veturë punëtorin e një pompe të derivateve në Pejë.

Në njoftimin e policisë thuhet se i arrestuari është M.M  25 vjeçar.

“Më datë 16. dhjetor  2023 rreth orës 23:22, Policia është informuar se në rrugën “ UÇK ” në Pejë ka ndodhur një incident.

Policia menjëherë iu ka përgjigjur vendit  te ngjarjes dhe me të arritur në atë lokacion nga viktima dhe dëshmitaret  kanë kuptuar se i dyshuari  e kishte goditur me veturë viktimën me ç‘rast i kishte shkaktuar lëndime të renda trupore dhe është larguar nga vendi i ngjarjes. Viktima është dërguar për tretman mjekësorë në Spitalin Rajonal në Pejë. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...