8.1 C
Pec
E diel, 25 Shkurt, 2024

Arrestohet i dyshuari për vrasjen dhe plagosjen në Gjakovë

Policia konfirmon se ka arrestuar të dyshuarin për vrasjen dhe plagosjen në Marmull të Gjakovës.

Të dyshuarit gjithashtu i është konfiskuar arma me të cilën dyshohet se është kryer vepra penale.

“Ju njoftojmë se Policia në Gjakovë ka arritur të arrestojë personin e dyshuar e poashtu ka konfiskuar edhe armën e cila dyshohet se është përdorur për kryerje të veprës penale”, thotë Lirije Podrimaj, zëdhënëse e Policisë për rajonin e Gjakovës.

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...