19.1 C
Pec
E martë, 21 Maj, 2024

Arrestohet i riu nga Peja, dyshohet se abuzoi seksualisht me një fëmijë – videon e publikoi në “TikTok”

Ka përfunduar nën prangat e policisë i riu nga Peja, pas skandalit që ai bëri në rrjetin social “TikTok”.

Video e tij, kur ai e detyron një fëmijë që të tregoi pjesët e tij gjentiale, u kritikua me të madhe nga përdoruesit e këtij rrjeti.

Për këtë ka reaguar edhe policia, të cilët kanë arrestuar të dyshuarin nga Peja.

Lajmin e kanë konfirmuar për media  zyra për media  Policisë së Kosovës.

“Pasi që kemi vërejtur në rrjetet sociale qarkullimin e një video-incizimit të abuzimit seksual, Stacioni Policor – Klinë menjëherë ka ndërmarrë masat e nevojshme dhe sot në orët e mëngjesit, kanë identifikuar dhe arrestuar personin e dyshuar. I njëjti pas intervistimit nga hetuesit me urdhër të prokurorit të shtetit është ndaluar për 48 orë”, thuhet në përgjigjen e Policisë së Pejës.

“TikTok”, ndryshe njihet si ndër aplikacionet që përdoret më së shumti nga rinia./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...