23.5 C
Pec
E enjte, 18 Korrik, 2024

Arrestohet në flagrancë instruktori në Pejë, dyshohet se pranoi 500 euro për të ndihmuar një person për patentë shofer

Zëdhënësi i Prokurorisë Themelore të Pejës, Shkodran Nikçi, ka konfirmuar për arrestimin e një instruktori në Pejë.Sipas tij, i dyshuari u arrestua në flagrancë për marrje ryshfeti.

“Ështe ndaluar një person për marrje ryshfeti dhe me urdhër të prokurorit të shtetit është ndaluar për 48 orë”, tha Nikçi.

Instuktori dyshohet se pranoi 500 euro për t’i ndihmuar një personi për dhënien e provimit të patentë shoferit./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...