20.8 C
Pec
E shtunë, 30 Shtator, 2023

Arrestohet në Pejë babai që rrahu vajzën e tij

Në qytetin e Pejës një femër ka raportuar pranë organeve të sigurisë se është sulmuar fizikisht nga babai i saj.

Fillimisht ajo ka pranuar tretman mjekësorë, ndërsa i dyshuari pas arrestimit dhe intervistimit është dërguar në mbajtje.

“Pejë 08.09.2023 – 15:00. Viktima femër kosovare ka njoftuar policinë se është sulmuar fizikisht nga babai. Viktima ka pranuar trajtim mjekësor, ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje” thuhet në raportin e policisë.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...