3.8 C
Pec
E mërkurë, 6 Dhjetor, 2023

Arrestohet një person në Pejë, iu gjet substancë e dyshuar narkotike

Është arrestuar një person në Pejë, pasi të njëjtit i është gjetur substancë e dyshuar narkotike, prej 21.09 gramësh.

Policia bën të ditur se të dyshuarit i është caktuar masa e ndalimit për 48 orë.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që gjatë kontrollit i është gjetur dhe konfiskuar substancë e dyshuar narkotike me peshë prej 21.09 gram.  Pas intervistimit dhe verifikimit  ka rezultuar se i dyshuari i lartcekur ka letër rreshtim dhe të njëjtit i është caktuar masa e ndalimit për 48 orë”, thuhet në raportin e policisë.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...