20.8 C
Pec
E shtunë, 30 Shtator, 2023

Arrestohet një person në Pejë, Policia i gjen drogë në shtëpi

Policia e Kosovës njofton se ka arrestuar një person në Pejë, pasi gjatë kontrollit në shtëpinë e tij, Policia ka gjetur drogë. Rasti ka ndodhur të premten, rreth orës 11:00.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, për shkak se gjatë kontrollit në shtëpinë e tij, janë gjetur dhe sekuestruar 9.4 gram substancë, dyshohet të jetë narkotike e llojit marihuanë”, njofton Policia.

I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...